Polecam zakładki: Oświadczenia(), Interesujące() i wieściKlubowe!

XII Katolickie Dni Filmowe im. Artura Górskiego

W dniach 14 – 15 kwietnia br. w Mokotowskim Domu Kultury „Centrum Łowicka” w Warszawie odbędą się XII Katolickie Dni Filmowe.

Katolickie Dni Filmowe to dwudniowe pokazy filmowe, które na początku służyły promocji filmów prezentowanych podczas Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie. Od 2009 r, dzięki inicjatywie śp. Artura Górskiego, posła na Sejm RP, KDF znalazły stałą siedzibę w Centrum Łowicka i stały się oczekiwanym przez warszawską publiczność dorocznym wydarzeniem kulturalnym pod Jego patronatem. Tegoroczna edycja KDF po raz pierwszy będzie nosiła imię Artura Górskiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem kontynuuje brat śp. Artura Górskiego Patryk Górski, radny Dzielnicy Mokotów.

Dni Filmowe odbędą się w dniach 14-15.04.2018 r.  (sobota- niedziela) w DK Łowicka ul. Łowicka 21 (Warszawa)

Więcej informacji można znaleźć pod TYM LINKIEM.

*

Szanowni Państwo,

W poniedziałek 16 kwietnia 2018 roku o godz 18.30 w kościele Najświętszego Zbawiciela odbędzie się Msza Św. w intencji naszych zmarłych Przyjaciół, członków AKO w Warszawie: profesorów Tadeusza Kołodzieja i Eugeniusza Danickiego oraz posła Artura Górskiego.

Po zakończeniu Mszy planowane jest kolejne spotkanie AKO w Warszawie. Miejsce spotkania, jak zawsze, na Politechnice. Serdecznie zapraszam.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. inż. Artur H. Świergiel
Przewodniczący Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Warszawie


Klik myszką na tekst u góry z lewej lub na baner z prawej ma znaczenie.
Admin.
zaktualizowano '.@date("m/j/y h:i",filemtime("tresc.php")));?>